VR Mega Yürüyüş Simülatörü


   iScore VR MEGA ODT

   
   
 DOĞAL YÜRÜME DENEYİMİ SUNAR


 Dünyada ilk PSVR platformunu destekleyen ODT
 (Omni 
Directional Treadmill)

 120cm çapında yürüyüş platformu

 Patentli hareket destek mekanizması ile arttırılmış
 gerçeklik


 Kullanım istatistikleri ile ciro takibi

 Realistik tüfek desteği

 360 derece hareket imkanı

 Yürüme, koşma, çökme, zıplama, oturma hareketleri

 Yüksek etkileşim; toplama, ateş etme, bomba atma, 
 silah değiştirme, dürbün, reddot kullanabilme

     
SATIN AL
 

iScore ODT, Vücüt Hareketlerini Mükemmel Bir Şekilde Destekler


 Yenilikçi tasarımımız yürüme-koşma, çömelme, zıplama, oturma ve diğer bir çok gerçek vücut hareketini destekler

YÜRÜ-KOŞÇÖK
ZIPLAOTUR
ARTTIRILMIŞ DİKEY HAREKET ARALIĞI


iScore VR MEGA, geniş bir aralıkta çömelme ve zıplama hareketlerini destekler.

KONFORLU VE GÜVENLİ

iScore VR MEGA, maksimum güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, kullanıcılar iScore çok yönlü koşu bandı tarafından güvenli bir şekilde merkezde tutulurlar. Bu nedenle, operatörün endişelenmesi gereken hiçbir şey yoktur

GERÇEKÇİ YÜRÜME VE KOŞMA DENEYİMİ


Benzersiz şekilde tasarlanmış iScore VR ayakkabı kılıflarımız ile gerçekçi yürüyüş ve koşu deneyimi sağlariScore VR MEGA Oyunları


iScore VR MEGA, PlayStation ve PSVR platformunda bulunan birçok oyunu destekler. iScore VR MEGA Eksiksiz tam bir paket olarak kullanıcı deneyimine sunulur.Firewall Zero Hour
, First Contact Entertainment tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir birinci sınıf sanal gerçeklik nişancı oyunudur. 28 Ağustos 2018'de PlayStation VR üzerinden PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.


Firewall Zero Hour, çevrim içi veya eğitim amaçlı olarak yüklenici adı verilen oyuncuların anne ve baba lakabıyla bilinen temsilcilerden verilen görevleri üstlendiği sanal gerçeklik taktik aksiyon oyunudur. Her yüklenicinin sahada kullanılmak üzere farklı bir pasif becerisi vardır ve bu oyuncunun hedeflerini tamamlamadan düşman ekibini savuşturmasına yardımcı olabilir. Oyuncuların, belirli bir birincil beceri ve düzenleyebileceğiniz ikincil bir beceri ile seçebileceği 12 taraf vardır. Oyuncuların bir birincil silah, ikincil silah, bir ölümcül ekipman ve bir ölümcül olmayan ekipman seçebilecekleri silah teçhizatları da özelleştirilebilir. Sözleşmeleri üstlenen oyuncular, tamamladıkları belirli eylemler için deneyim kazanacak ve "Kripto" olarak bilinen oyun içi para birimini kazanacak ve her ikisinin de harita üzerinde dağınık halde bulunabileceği sözleşmeyi tamamlayabilecek.


Farpoint
, Impulse Gear tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir birinci sınıf sanal gerçeklik  nişancı video oyunudur. 16 Mayıs 2017'de PlayStation 4'te yayınlandı ve çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı.

Farpoint, düşmanca bir uzaylı gezegende geçen bir sanal gerçeklik uzay macerasıdır. iScore + PS VR Aim Controller ile oynanabilir. Aynı zamanda çevrimiçi işbirliği oyununa sahiptir ve tek oyunculu bir kampanya içerir.


Sniper Elite VR,
 
Just Add Water tarafından geliştirilen ve Rebellion Developments tarafından yayınlananbir 2021 sanal gerçeklik video oyunudurOyuncu, İtalyan direnişinde elit bir keskin nişancı olarak oynuyor.

Sniper Elite VR'nin oynanışı serideki önceki oyunlara benzer. Oyuncu, açık bir seviyeyi keşfeder ve yol boyunca bulduğu Nazi askerlerini ortadan kaldırmak için silahları kullanarak hedefleri uzaktan ortadan kaldırır. Oyuncu gizliliği korumaya çalışabilir veya açık savaşa girebilir. Oyuncu uzun mesafeli bir öldürme aldığında, düşmanın öldürüldüğünü gösteren bir röntgen kamerası etkinleşecek. Ek olarak keskin nişancı tüfekleri, oyuncunun düşmanları sessizce alt etmek için kullanabileceği yakın dövüş silahları olarak işlev görebilir. Oyuncu, çevresel öldürmeler elde ettiği ve silah seslerini maskelemek için çevreden gelen sesleri kullandığı için puan bonusları alır. Oyuncu, atış yapmayı kolaylaştıran bir nişangahın görüntülendiği yavaş çekime geçmek için hazırlıksız tetiği tutabilir. Oyun, oyuncunun öldürülmesi durumunda yeniden doğduğu kaydetme noktalarına sahiptir.