Hakkımızda

iScore, “Akıllı Skorlama Teknolojilerine” göstermiş olduğunuz ilgiye gönülden teşekkür ederiz.

iScore 2013 yılında Dünya'da ilk defa “Akıllı Skorlama” teknolojisini kullanan atıcılık ürünleri geliştirmek ve üretmek için kurulmuştur. Geliştirdiğimiz ürünler esnek ve kullanıcı dostu özellikleri ile geleceğin hedef sistemlerine öncü olmaktadır. Atıcılar kendi sahip oldukları silahları ile özel bağ kurarlar ve onları kişiselleştirirler. iScore ile artık atıcılar, klüpler, tesisler de artık Skorlama sistemleri ile özel bir bağ kurabilmektedirler. Skorlama sistemlerini özelleştirebilmektedirler ve hayal ettikleri farklı eklentiler ile onları kişiselleştirebilmektedirler. iScore kullanıcılarına sürprizler sunar, hayallerini gerçekleştirir.

iScore yüksek bellenimli, dinamik mühendis kadrosu ile ürünlerinin yüksek seviyede tasarım, doğruluk, sağlamlık ve özelleştirilebilir özelliklerde olmasını esas alır.

iScore kalıpları kıran tasarım anlayışı ile kullanıcılarına şık ve elitist bir deneyim yaşatmayı amaçlar. iScore teknolojiyi içselleştir ve geleceği yakalamak için esnek müşteri deneyimine odaklanır. ürünlerimizi her zaman modern teknik ve kalite gerekliliklerini karşılayacak şekilde yeniden tasarlayabilir ve uyarlayabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre özel çözümler tasarlayabilir, atıcılık faaliyetlerinizi en üst düzeye çıkarmak için uzman bilgimizle size yardımcı olabiliriz. 

iScore Akıllı Skorlama Teknolojileri alanında,

  •  ISSF standartlarında Olimpik Atıcılık Skorlama Sistemleri
  •  Balistik Atıcılık Skorlama Sistemleri
  •  Askeri ve Güvenlik Güçleri Atıcılık Sistemleri
  •  Atış Poligonları Tasarım ve İnşaası
  •  Spor ve Eğlence Atıcılık Oyunları
  •  VR Sanal Atıcılık Simülatörleri     

Alanlarında ürünler ve hizmetler geliştirmektedir.

Atıcılık sporları dünyasına yeni bir heyecan ve keyif düzeyi sunmaktan mutluyuz ve Atıcılık Teknolojilerimize ulaşmanıza yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

iScore “Benzersiz Sınırsız Destek Birimi” sayesinde atıcılık teknolojileri alanında sizlere ücretsiz destek vermeyi vaat eder. Sadece sorunuzu bize ulaştırın yeter. Ayrıca tüm ürünlerimiz için “Ücretsiz Demo” hizmetimizden faydalanabilirsiniz.