iScore Olimpik Spor
iScore Eğlence Oyunları
iScore Atış Poligonları
Güvenlik Güçleri & Askeri
iScore Market

iScore VR Mega Yürüyüş Simülatörü


iScore VR MEGA ODT

DOĞAL YÜRÜME DENEYİMİ SUNAR

Dünyada ilk PSVR platformunu destekleyen ODT (Omni Directional Treadmill)ODT, VÜCUT HAREKETLERİNİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE DESTEKLER

Yenilikçi tasarımımız yürüme-koşma, çömelme, zıplama, oturma ve diğer birçok gerçek vücut hareketini destekler.
 


KONFORLU VE GÜVENLİ

iScore VR MEGA, maksimum güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda, kullanıcılar iScore çok yönlü koşu bandı tarafından güvenli bir şekilde merkezde tutulurlar. Bu nedenle, operatörün endişelenmesi gereken hiçbir şey yoktur.

 


 

ARTTIRILMIŞ DİKEY HAREKET ARALIĞI

iScore VR MEGA, geniş bir aralıkta çömelme ve zıplama hareketlerini destekler.

 

 

GERÇEKÇİ YÜRÜME VE KOŞMA DENEYİMİ

Benzersiz şekilde tasarlanmış iScore VR ayakkabı kılıflarımız ile gerçekçi yürüyüş ve koşu deneyimi sağlar

 

iScore VR MEGA, PlayStation4 ve PSVR platformunda bulunan birçok oyunu destekler. iScore VR MEGA Eksiksiz tam bir paket olarak kullanıcı deneyimine sunulur.

Firewall Zero Hour, First Contact Entertainment tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir birinci sınıf sanal gerçeklik nişancı oyunudur. 28 Ağustos 2018'de PlayStation VR üzerinden PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.

Firewall Zero Hour, çevrim içi veya eğitim amaçlı olarak yüklenici adı verilen oyuncuların anne ve baba lakabıyla bilinen temsilcilerden verilen görevleri üstlendiği sanal gerçeklik taktik aksiyon oyunudur. Her yüklenicinin sahada kullanılmak üzere farklı bir pasif becerisi vardır ve bu oyuncunun hedeflerini tamamlamadan düşman ekibini savuşturmasına yardımcı olabilir. Oyuncuların, belirli bir birincil beceri ve düzenleyebileceğiniz ikincil bir beceri ile seçebileceği 12 taraf vardır. Oyuncuların bir birincil silah, ikincil silah, bir ölümcül ekipman ve bir ölümcül olmayan ekipman seçebilecekleri silah teçhizatları da özelleştirilebilir. Sözleşmeleri üstlenen oyuncular, tamamladıkları belirli eylemler için deneyim kazanacak ve "Kripto" olarak bilinen oyun içi para birimini kazanacak ve her ikisinin de harita üzerinde dağınık halde bulunabileceği sözleşmeyi tamamlayabilecek.


Farpoint, Impulse Gear tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir birinci sınıf sanal gerçeklik  nişancı video oyunudur. 16 Mayıs 2017'de PlayStation 4'te yayınlandı ve çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı.

Farpoint, düşmanca bir uzaylı gezegende geçen bir sanal gerçeklik uzay macerasıdır. iScore + PS VR Aim Controller ile oynanabilir. Aynı zamanda çevrimiçi işbirliği oyununa sahiptir ve tek oyunculu bir kampanya içerir.www.kosgeb.com.tr