Neden iScore ?


Atıcılık faaliyetine olan ilgiyi arttırır


Atıcılık çok sevilen ve tarihin en eski aktivitelerindendir. iScore günümüzün vazgeçilmez telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojilerini hedef sistemlerine entegre ederek atıcılara üst düzey bir deneyim sağlamaktadır. Kullanıcılar gündelik yaşamlarından alışık oldukları bu teknolojileri atıcılık aktivitesi içerinde kullandıkları için spor dalı ile yabancılaşmazlar ve sıkılmazlar. Gelişmiş ileri teknolojileri sayesinde kullanıcı dostudurlar. Atıcılık faaliyeti süresince anında skor alınması atıcı ve izleyiciler arasında heyecan yarattığı için sportif rekabeti de ortaya çıkarır. Ortaya çıkan rekabet duygusu izleyiciler için keyifli anılara dönüşür ve atıcılık faaliyetine olan ilgiyi de günden güne arttırır.
Atıcılıkta antrenman verimini arttırır


iScore hedefleri atışa dair anında doğru puan ve koordinat içeren skor verir. Atıcı hedefte yer alan vuruş yerini yorumlamak veya kart değiştirmek zorunda kalmaz.

Sporcu zamanını sadece atışlarına yoğunlaşmak için kullandığı için antrenman verimi de artar.

Antrenörler iScore elektronik hedef ile çalışmanın antrenman veriminde çok yüksek oranda artış olduğunu raporlamışlardır.


İşletme maliyetleri düşüktür


iScore Elektronik Hedefleri beklemeden zahmetsize anında puan vermektedir. Atış poligonlarında hedeflerin değiştirilmesi, onarılması, atış yerinin işaretlenmesi, hedef okuması gibi hizmetleri yerine getirecek personele ihtiyaç kalmamaktadır.

Uzman atış standı görevlilerine gerek yoktur. Daha az personel hizmetine ihtiyaç duyulduğundan dolayı işletme maliyetleri de azalmaktadır.

Ayrıca kullanılan hedef kartlarının ve sarf malzemelerinin azalmasından dolayı da işletme maliyetleri aşağı inmektedir.
Modern atış poligonları yaratır


Atış poligonlarının en önemli bileşeni hedef sistemleridir. Geleneksel hedeflerden farklı olarak elektronik hedeflerde anında alınan skorlar, atışın resmini, koordinatlarını ve numarasını içermektedir.
iScore teknolojileri kullanıcılara ve izleyicilere büyük kolaylıklar sunar. Elektronik hedefli poligonlar geleneksel poligonlardan daha popülerdir.

Günümüz teknoloji standartlarında atış poligonu inşasında elektronik hedef sistemleri kullanılmaktadır.  iScore elektronik hedef sistemleri atıcılık faaliyetlerini uluslar arası bir standarda dönüştürmektedir. Kullanımları ve kurulumları kolaydır


Tak çalıştır sistemi sayesinde kurulumları basittir. Özel kuruluma, ayarlamalara ve kalibrasyona ihtiyaç duymazlar.

Yerleşik olarak kablolu veya modüler olarak sahada akülü veya Wi-Fi bağlantılı olarak 3km kadar arttırılmış mesafelerde kullanılabilirler.

Yoğun bakım gereksinimleri yoktur.Seyirci keyfini arttırSkor sonuçlarının izlenmesi ve değerlendirilmesine yönelik turnuva çözümlerimiz ile seyircilerin aktiviteden aldıkları keyfi arttırmaktayız.


Sonuçların anında yenilenerek seyirciye sunulması heyecanı ve izleme keyfini arttırmaktadır.Sınırsız teknik destek


iScore ürünlerine sahipseniz hızlı ve sınırsız teknik destekten faydalanabilirsiniz. Mail, telefon ve whatsup ile uzaktan her konuda teknik destek alabilirsiniz. Yerinde teknik servis ve ürün demo hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. iScore ürünleri %100 müşteri memnuniyetine erişmek amacı öncelikli hedef olacak şekilde geliştirmektedir. Her konuda soru görüş ve önerilerinize açık olduğumuzu gönülden bildiririz.Yüksek Doğruluk ve İleri Teknoloji İçeriği

 iScore ürünleri, bilimsel ve teknolojik çalışmaları içeren donanım ve yazılım özelliklerinin birleştirilmesiyle geliştirilmiştir


iScore, elektronik puanlama için kapalı oda akustik ölçümü ve süpersonik ölçüm için açık sistem gibi çeşitli teknolojileri kullanır. Her teknolojinin, yapmış olduğunuz atıcılık türüne bağlı olarak kendine özgü özellikleri ve avantajları vardır.

Benzersiz iScore teknolojisi hedef tipine göre 4 veya 8 akustik sensör kullanır. Bu sensörler hedefin eksenlerine ve köşelerine yerleştirilir. Özel olarak geliştirilmiş "sensör verilerini işleme" yazılımı sayesinde yüksek doğruluk sağlar. iScore doğruluğu farklı hedef tiplerine göre 0,01-0,03mm dir. ISSF Standartlarına uygun doğruluk sağlamaktadır.

iScore hedefleri üç aşamalı benzersiz doğrulama yöntemi ile test edilir. iScore tarafından iki adet test simülatörü geliştirilmiştir.  Bunlar Elektronik ve Sanal atış simülatörleridir. 

Elektronik atış simülatörü doğruluğu yüzde yüze çok yakındır. Bu simülatör ile birçok değişik bölgeye atış yapılabilmektedir. Atışların yerleri sıfıra yakın bir hata ile tam olarak tespit edilir. Bu sayede elektronik donanım ve yazılım doğrulaması yapılır.

Sanal atış simülatörü ise aynı noktaya 0,01mm> hassasiyet ile yüzlerce atış yapabilmektedir. Yapılan tüm atışlarda iScore hedefleri 0,01mm hassasiyet ile doğru olarak verir! Tüm atışlar her zaman aynı yerdedir.

Son basit test olarak mühimmat ile gerçek atış ve paralaks hata kontrolü yapılır. iScore hedefleri hata yapmaz.

iScore dış alan hedeflerinde kapalı oda sistemini kullanır. Yani akustik sensörler ortamdan korunan bir odanın içine yerleştirilir. Sensörler hava koşullarından etkilenmez. Toz, yağmur, kar vb. sensörlere ulaşmaz ve sensörün performansını bozmaz. Odanın içindeki hava hareket etmiyor, bu da optimum doğruluğu sağlıyor. Açık bir sistemle, rüzgarlı koşullarda hedefin doğruluğu olumsuz etkilenecektir.

Kapalı odacıklı akustik hedefler, yüksek güçlü elektronik hedefler oluşturmanın hala en iyi ve en güvenilir yoludur.

iScore ürünleri için Windows (Win 7/8/10) tabanlı akıllı bir yazılım geliştirilmiştir. iScore ürünleri iç ve dış mekan kullanımına uygun dokunmatik ekranlı özel bilgisayar modelleri ile kullanılmaktadır. Atıcılar iScore yazılımını kişisel bilgisayarlarında da kullanabilirler. Tüm iScore hedefleri ayarlanabilir LED arka ışık sistemlerini kullanır.


Endüstriyel Güçlü Mekanik Tasarım


Yüksek kaliteli profesyonel ve değiştirilebilir mekanik parçalardan üretildi.

Hedeflerimizin hiçbirinde Alüminyum gibi zayıf metal malzemeler kullanmayız.

Perçinler hiçbir zaman mekanik bağlantılarda kullanılmaz. Tüm mekanik bağlantıları kaynak yaparak güçlendiriyoruz. Hedeflerimizde değiştirilebilir krom kaplanmış metal menteşe ve kilit sistemleri kullanılır.
Güçlü hedeflerimizin çoğu parçası zamak katı metalden ve çelikten yapılmıştır. 

Hedef çerçevesi ve montaj parçaları 2,5 - 6mm çelikten üretilmiştir. Değiştirilebilir koruma zırhları ise 6 -15mm Hardox çeliktir.

Metal parçalar elektrostatik epoksi toz boya ile boyanmış ve fırınlanmıştır.

Ürünlerimizi dayanıklı, güvenilir ve uzun yıllar kullanılabilecek şekilde tasarladık.  Tüm sistemler çok az bakım gerektirir. Mekanik parçaları kolaylıkla değiştirilebilir.

iScore elektronik hedefleri, iç ve dış atış poligonlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hedeflerimiz IP65 sınıfında tasarlanmış ve üretilmiştir.