iScore Olimpik Spor
iScore Eğlence Oyunları
iScore Atış Poligonları
Güvenlik Güçleri & Askeri
iScore Market

Otel & Eğlence Atıcılık Sistemleri


iScore Otel & Eğlence Atıcılık Sistemleri
; ülkemizde ilk defa TÜBİTAK bilimsel arastırma kurumu desteği ile gelistirilerek, saygın otellerin Spor ve Animasyon aktivitelerinin vazgeçilmez oyunlarından olan Havalı Tabanca ve Tüfek Atıcılığı faaliyetlerini OLİMPİYAT OYUNLARI standartlarına tasımaktadır.

ISSF uluslararası atıcılık federasyonu hedeflerini de içinde bulunduran iScore elektronik hedef sistemleri, ileri teknolojili dokunmatik ve renkli ekranlı tablet bilgisayarı ile hedef yerini atıs anında otomatik olarak skorlayarak otel misafirleri arasında eğlenceli ve çekismeli YARISMALAR gerçeklestirmenize olanak sağlar.

iScore Otel & Eğlence Elektronik Hedef Oyunu ile animasyon aktivitelerinize benzersiz yenilikler katacaksınız. Büyük tesis yatırımları yapmadan, çok geniş alanlar ayırmadan sadece birkaç dakikada kurulabilen, en modern otellerde dahi bir eşine rastlanmayan yeni Spor ve Animasyon aktiviteleri hazırlayabileceksiniz.

iScore Otel & Eğlence atıcılık sporunu animasyon aktivitelerinde eğlenceli bir oyuna dönüştürür. Oyuna katılan misafirler Atıcılık Sporunda başarılı olma arzusuyla geleneksel silahlarla Olimpik Hedeflere isabetli atış denemeleri yaparlar, yarışmacı misafirler arasında oluşan keyifli rekabeti mutlu anılara dönüştürür. 

iScore Otel & Eğlence atıcılık oyunları tüm havalı silahlar ile en dar alanlarda dahi kullanılabilen tarihin en eski aktivitelerinden olan atıcılık sporuyla otel misafirlerine keyifli anlar yaşatmak için geliştirilmiş en modern olimpik oyun sistemidir.

Tamamı elektronik ve bilgisayar kontrollü olarak tasarlanan iScore Otel Atıcılık Sistemlerine;

  • Hedef ekranı
  • Hedef duvar montaj askısı
  • Mermi tuzağı
  • Portatif ayarlanabilir tripod ayak
  • Özel olarak Oteller için geliştirilmiş görsel Windows tabanlı yazılım paketi
  • Dokunmatik ekranlı, dahili bilgisayarlı renkli LED ekranlı taşınabilir bilgisayar
  • Tüm kolay kurulum ve montaj ekipmanlarından

oluşan demo paketine sadece önümüzdeki sezon başında avantajlı bir şekilde sahip olmak için özel müşterimiz olarak sistemimize kayıt yaptırabilirsiniz.